Místo, kde vznikají investice.

Semináře o investování a investiční večery

Na našich seminářích jdeme rovnou k věci. U nás se nenajíte teoretické omáčky, dostanete na talíř pořádný šťavnatý steak: praktické ukázky obchodů, reálné zkušenosti, návody jak můžete sami investovat a vydělávat. Investování do nemovitostí nás baví a rádi se podělíme o své zkušenosti.

Před dvěma lety jsme začali pořádat také investiční večery. Věříme tomu, že především setkávání s lidmi vytváří nové investiční příležitosti a nápady. Proto jsme založili Blue Trader Club a pořádáme investiční večery. Jsou tu pro Vaši inspiraci, motivaci, nové investiční příležitosti nebo prostě přátelství stejně naladěných lidí. A v neposlední řadě bude mít přednášku řečník, který má velké úspěchy s investicemi do nemovitostí.

Proč vyrazit na naši akci?

Zajímá Vás, do čeho můžete investovat sami, bez bank a které příležitosti jsou nejvýnosnější a nejbezpečnější?

Chtěli byste mít ucelené informace od investorů se zkušenostmi?

Pro mnoho z nás je snazší se o investice nestarat. Nevyznáme se, je to mimo naši komfortní zónu. Chceme udělat rychlé rozhodnutí a mít to rychle za sebou. Při nakládání s penězi byste časem šetřit neměli.

Věnujte pár hodin svého času chytrému investování a přijďte na některou z našich akcí, protože takto vynaložený čas má smysl a znalosti a kontakty vám do budoucna pomohou.

Semináře a investiční večery

Recenze návštěvníků seminářů