O webu BlueTrader.cz, kontakty

Na webu BlueTrader.cz najdete články o investování, ekonomické názory a další témata související s investováním, případně obchodováním na burze.

Autoři článků jsou investoři a obchodníci s praktickými zkušenostmi s investováním či burzovním obchodováním. Mají zkušenosti s investicemi do pozemků, nemovitostí, opcí, akcií, a komodit. Sem tam se objeví i zajímavá zkušenost s jinými druhy aktiv, která stojí za sdílení a mohla by Vás zaujmout.

Zakladatel webu Pavel Bambásek

Pavel Bambásek je investor a opční stratég. Investuje do nemovitostí a všeho co mu dává ekonomicky smysl. Profesí vyvíjí strategie pro obchodování na kapitálových trzích. Strategie jsou reálně obchodovány na burze s opcemi. Má zkušenosti s dalšími instrumenty na burze, jako jsou akcie a komodity (spready). Vyzkoušel si různé obchodní styly, přes intradenní obchodování indexových ETF, až po fundamentální analýzu akcií. Do jeho oblasti zájmu patří samozřejmě také nemovitosti a pozemky, jakožto tradiční dlouhodobá aktiva. Okrajově se zabývá drahými kovy (zlato, stříbro) a mincemi.

Pokud máte dotaz, zájem o konzultaci nebo rozhovor, formulářem níže můžete odeslat zprávu na e-mail Pavla Bambáska, pavel@bluetrader.cz.

Všechny informace poskytované na tomto
webu jsou určeny výhradně ke studijním účelům
a neslouží jako investiční doporučení.

Novinky o investování na e-mail

Zadejte svůj e-mail a budeme Vám zasílat upozornění na nové články a novinky o investování určené jen pro odběratele.

Váš e-mail: